Управління Пенсійного фонду інформує про добровільне страхування

Управління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі повідомляє про можливість укладення договорів добровільнї участі в системі загальнообовязкового державного соціального страхування. Громадянам, які уклали договори та  сплатили внески до Пенсійного фонду у розмірі не меншому за  мінімальний страховий внесок , зараховується страховий стаж необхідний для призначення пенсії. Скористатися такою можливістю мають право:

 -особи, які досягли 16-річного віку та неналежать до кола осіб, які підлягають загальнообов”язковому державному пенсійному страхуванню ( домогосподарки, студенти, тощо);

-члени фермерських господарств, особистих селянських господарств

-громадяни , які працюють за межами України.

Для укладання договору необхідно  звернутися з заявою до Управління Пенсійного фонду  та надати  копії таких документів:

-довідки про присвоєння ідентифікаційного  номера;

-трудової книжки:,

-паспорта:

Для членів фермерських господарств необхідно подати довідку з сільської ради, що підтверджує членство в такому господарстві.

Договір добровільної участі в страхуванні укладається на період не менше одного року, сплата внесків здійснюється помісячно в розмірі не меншому за мінімальний страховий внесок який визначається як 33,2% мінімальної заробітної плати.В  листопаді  розмір внеску становить-371,18 грн. в грудні -376,49 грн. Запрощуємо всіх громадян , які не мають страхового стажу  необхідного для призначення пенсії для жінок- 30 років для чоловіків-35 років, мають право на укладання договорів добровільної участі звернутися до Пенсійного фонду та укласти договір добровільної участі в системі загальнообов”язкового державного соціального страхування,  набути страхового стажу та забезпечити свій соціальний захист  в  прийдешній старості.