Районна конференція "Моя Батьківщина - Україна"

Відповідно до Положення "Про Всеукраїнську експедицію учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина - Україна", з метою виховання дітей, виявленнятворчо-обдарованої молоді та сприяння розвитку творчої особистості учня, в районі було проведено районну конференцію на базі Вижницького будинку дитячої та юнацької творчості та Вижницької гімназії.

У роботі конференції взяли участь: начальник відділу освіти Надія Бучацька, голова районного комітету профспілки працівників освіти Ярослав Борсук, завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти Євгенія Сторожук. , методисти районного методичного кабінету, 40 педагогів та 42 учні з 16 навчальних закладів. 11 дітей, що вибороли 1 місця представлятимуть наш район на обласній конференції "Моя Батьківщина - Україна".

         Відрадно, що учасники експедиції під мудрим керівництвом своїх наставників провели пошукову, науково-дослідницьку роботу, зібрали емпіричні дані, фактичні матеріали, зробили статистичні інформації про походи, експедиції, подорожі.