У Вижницькому районі під час операції «Мігрант» виявлено двох порушників міграційного законодавства

tymchasova posvidka 

Вижницький районний сектор Управління Державної міграційної служби України в Чернівецькій області повідомляє, що під час операції «Мігрант», яка тривала на Буковині з 10 березня, працівники міграційної служби, Чернівецького прикордонного загону, правоохоронці та представники органів місцевої влади щодня спільно інспектували місця ймовірного перебування іноземних громадян, а також транспортні засоби та блокпости УМВС. 

 

 

 

Внаслідок спільних рейдів на території Вижницького району виявлено два випадки порушення законодавства у міграційній сфері. Одну особу притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.203 КУпАП, одну особу – за ст.205 КУпАП. З порушників міграційного законодавства до державного бюджету стягнуто 510 гривень. 

Довідково. Загалом на обліку в районі перебуває 133 громадяни іноземних держав, яким оформлено тимчасову посвідку на постійне проживання. Від початку року працівниками Вижницького районного сектору УДМС оформлено 2 справи на видачу посвідок на постійне проживання в Україні