Вже під час першого проекту «Народної філармонії» в Берегометі зібрано понад 5 тисяч гривень на будівництво будинку для родини загиблого Героя Павла Лейби (ФОТО)

 100 6885 Вчора, 31 березня, в Берегометському селищному будинку культури з ініціативи працівників культури району стартував проект «Народної філармонії» по збору коштів на будівництво будинку для родини загиблого в зоні АТО Героя Павла Лейби. 

На захід завітали селищний голова Сергій Боднарюк, начальник відділу культури райдержадміністрації Наталія Додяк, депутат районної ради Микола Стринада, настоятель Свято-Юріївської церкви Київського патріархату отець Степан, сестра Павла Лейби Вікторія Тикуцька, вчителі, учні шкіл селища та всі небайдужі жителі Берегомету та навколишніх сіл.

Виступаючи перед присутніми, Сергій Боднарюк подякував усім, хто долучився та долучиться до благодійної справи та висловив впевненість, що спільними зусиллями громади та районної влади вдасться втілити в життя задум Павла Лейби, побудувавши для його сестри Вікторії та родини омріяний будинок.

Наталія Додяк зазначила, що в селищі вже відведено земельну ділянку під відповідну забудову та розробляється проектно-кошторисна документація. В свою чергу працівники культури вирішили провести благодійний марафон по збору коштів на будівельні матеріали. Згодом методом толоки буде зведено споруду, яка стане символом пошани світлої пам’яті Героя від всіх жителів району.

Отець Степан дав своє благословення на початок благодійної справи та разом з присутніми помолився за душі всіх, хто загинув, захищаючи рідну державу від агресора.

Театральна постановка, участь в якій взяли працівники Вижницького районного будинку народної творчості та дозвілля, Берегометського селищного будинку культури та Мигівського сільського будинку народної творчості та дозвілля була зворушливою та не залишила байдужим нікого в залі.

В результаті зібрано 5344 гривні, які передані на закупівлю будівельних матеріалів для закладення фундаменту майбутньої оселі. Наступний проект «Народної філармонії» відбудеться 2 квітня в селі Мигове та впродовж квітня-червня пройде всіма населеними пунктами Вижницького району.