Відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

narada CZ 

Перший заступник голови районної державної адміністрації Ілля Романюк провів 30 квітня засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

 

Розглянуто питання щодо продовження проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту району. Під час обговорення Ілля Романюк наголосив на актуальності термінового вирішення цього питання, яке перебуває на контролі обласної влади.

«Нині держава перебуває у стані неоголошеної війни. Маємо зробити все від нас залежне аби підготуватися до дій у надзвичайних ситуаціях, – сказав посадовець. – У кожному населеному пункті необхідно перевірити усі захисні споруди та привести їх у належний стан». Доручив головам місцевих рад уточнити перелік захисних споруд, що підлягають технічній інвентаризації, передбачити кошти необхідних для її проведення, забезпечити укладання договору між замовником технічної інвентаризації захисної споруди та бюро технічної інвентаризації на проведення її технічної інвентаризації.

В рамках засідання т.в.о начальника Вижницького районного сектору управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області Олександр Ткач поінформував про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів та сільгоспугідь у літній період 2015 року. За словами посадовця, основними причинами пожеж є людський чинник – порушення правил пожежної безпеки при монтажі і експлуатації електрообладнання, необережне поводження з вогнем, спалювання сухої трави на присадибних ділянках тощо.

За підсумками обговорення Вижницькому РС УДСНС доручено посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо заборони підпалу сухої трави, дотримання відпочиваючими у лісових масивах вимог пожежної безпеки. Також спільно з районним відділом міліції доручено посилити роботу з розкриття злочинів, пов’язаних з лісовими пожежами, розшуком та притягненням до відповідальності винних тощо.