Пожежна безпека об’єктів народногосподарського комплексу на контролі районної влади

Відбулося засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення при першому заступнику голови райдержадміністрації Миколі Рощибаку. В ході засідання обговорювалися невідкладні заходи щодо підготовки до зимового періоду об’єктів народногосподарського комплексу, попередження пожеж та загибелі на них людей.

Начальник районного відділу Держтехногенбезпеки в Чернівецькій області Олександр Ткач відзначив, що у даний період значно підвищується ризик виникнення пожеж в житловому секторі. Здебільшого випадки з пожежами, які часто призводять до трагічних наслідків, трапляються через необережне поводження з вогнем, несправність електроприладів або перевантаження електромережі, несправність пічного опалення. Тож, районним відділом управління Держтехногенбезпеки проводиться ряд заходів, спрямованих на запобігання виникнення пожеж та загибелі людей на них. Для своєчасного реагування на можливі події осінньо-зимового періоду в районі вжито низку організаційних і практичних заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій та зниження їх негативного впливу.

Разом з тим, завдяки спільним зусиллям органів виконавчої влади та самоврядування, районного відділу Держтехногенбезпеки у Чернівецькій області було створено робочі групи із включенням до них представників: депутатського корпусу місцевих рад, соціальних працівників Вижницького територіального центру щодо проведення перевірок стану дотримання правил пожежної безпеки у приватному житловому секторів, де проживають соціально незахищені громадяни. Микола Рощибак  відзначив важливість проведення таких заходів, коли в діалозі влади та громадськості вирішуються питання забезпечення безпеки населення та визначаються шляхи вирішення проблем.