На нараді при голові райдержадміністрації проаналізовано роботу закладів освіти району та обговорено зміни до законодавства

Відбулася нарада при голові райдержадміністрації Василю Ткачуку за участю керівників установ, організацій, служб району, голів міських, селищної, сільських рад. Керівник району розпочав засідання з аналізу роботи загальноосвітніх закладів, за декількома критеріями, зокрема, зовнішнє оцінювання, участь у районних олімпіадах, конкурсах захисту науково-практичних робіт тощо. Звернувся до голів місцевих рад, про активізацію співпраці з директорами шкіл. Наголосив, що покращення якості освіти у навчальних закладах району можливе лише за умови правильної організації навчально-виховного процесу.

В ході засідання, директор районного центру зайнятості Юрій Никифоряк ознайомив присутніх з основними статтями та положенням нового Закону України «Про зайнятість населення», що набуває чинності з 1 січня 2013 року.

Керівник виконавчої влади району повідомив, що зміни відбудуться і в земельному законодавстві. Так, за інформацією начальника відділу Держкомзему у Вижницькому районі Юрія Поповецького, з 1 січня 2013 року втрачає чинність Закон України «Про розмежування земель державної та комунальної власності», землі державної та комунальної власності вважатимуться розмежованими. У зв’язку з внесенням змін до земельного законодавства, Василь Ткачук дав доручення відділу Держкомзему спільно з відділом містобудування та архітектури райдержадміністрації провести навчання для землевпорядників міських, селищної та сільських рад.