1 грудня 2012 року завершується термін подання документів на утримання молодняку великої рогатої худоби

1 грудня 2012 року завершується термін подання документів на утримання молодняку великої рогатої худоби, про це повідомив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Григоряк на нараді при голові райдержадміністрації Василю Ткачуку з керівниками установ, організацій, служб району, голів міських, селищної, сільських рад .

Так, у контексті реформ Президент України Віктор Янукович виступив із соціальними ініціативами, на виконання яких Кабінетом Міністрів України 23 квітня цього року була прийнята Постанова №342, згідно з якою передбачено виплату спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби до певного віку від дати подання відповідних документів. Виходячи із наявної кількості такої худоби громадяни нашого району мають отримати 1,5 млн. грн.

Станом на 1 листопада 2012 року місцевими радами прийнято від фізичних осіб на дату першого звернення документи на 1132 голови молодняку ВРХ, вирощеного у господарстві, на загальну суму дотації 641,0 тис. грн. За збереження молодняку ВРХ до відповідно віку нараховані дотації на 174 голови молодняку ВРХ на суму 43,5 тис. грн. Нараховано 2,25 тис. грн. дотації за придбаний молодняк ВРХ в кількості 9 голів, який утримується в господарстві відповідний період, встановлений Постановою Кабінету Міністрів України.