На базі Вижницької райдержадміністрації проведено короткотерміновий виїзний семінар щодо актуальних питань застосування законодавства про державну службу та запобігання корупції

DSCN8986  Сьогодні, 25 червня, в залі засідань районної ради відбувся короткотерміновий семінар щодо актуальних питань застосування законодавства про державну службу та запобігання корупції

У роботі семінару взяли участь заступник директора-начальник науково-дослідного відділу Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Сергій Гакман, головний спеціаліст-юрисконсульт Головного Управління державної служби Головдержслужби України у Чернівецькій області Віталій Купчанко, начальник інформаційно-аналітичного відділу Чернівецької обласної ради Валерій Унгуряну, голова райдержадміністрації Михайло Андрюк, голова районної ради Олександр Гриндей, державні службовці райдержадміністрації та районної ради, посадові особи органів місцевого самоврядування.

Відкриваючи семінар, Михайло Андрюк наголосив, що фаховість і професійність представників державної служби насамперед залежить від самовдосконалення та підвищення рівня кваліфікації.

Предметом спілкування під час зустрічі стали актуальні виклики сьогодення. Зокрема, обговорено питання про законодавчі ініціативи щодо реформування системи державної служби та служби в органах місцевого самоврядування відповідно до проекту Закону України «Про державну службу»; щодо нових змін в антикорупційному законодавстві, які ввійшли в дію з прийняттям Закону України «Про запобігання корупції». Крім того, на заході обговорювалися питання участі регіонів України в процесах європейської інтеграції, сучасного стану міжрегіональної співпраці Чернівецької області, а також проаналізовано проблемні питання розвитку Єврорегіону «Верхній Прут». Насамкінець окреслено напрямки взаємодії органів влади з інститутами громадянського суспільства в умовах реалізації адміністративної реформи.

Сторони діалогу обмінялись думками. Працівники райдержадміністрації, районної ради, місцевих рад мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на свої запитання.