21-річницю Збройних Сил України відзначили на Вижниччині

Урочистості з нагоди святкування 21-ї річниці Збройних Сил України відбулись в приміщенні Вижницько-Путильського об»єднаного районного військового комісаріату.

Відкрив урочисте зібрання військовий комісар Сергій Колісниченко, який привітав зі святом військовослужбовців та вручив грамоти з нагоди Дня Збройних сил України. Щирі слова вітання висловили також представники РВ УМВС, МНС та заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Тирон.

Звертаючись до усіх присутніх Тетяна Іллівна зазначила, що захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків.  Служба в Збройних Силах України – це продовження славних традицій козацтва, великої звитяги наших батьків, дідів та прадідів, які здобули не одну перемогу над ворогами нашої держави. Вона подякувала ветеранам, працівникам військомату за успішну організацію призову в  Збройні Сили України і побажала всім військовослужбовцям міцного здоров’я, мирного неба, сімейного затишку та добробуту.

Кращих військовослужбовців Вижницько-Путильського об»єднаного районного військового комісаріату за зразкове виконання службових обов’язків та професіоналізм нагороджено почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.