Енергетиків Вижниччини привітали з професійним святом

DSCN9269 

Сьогодні, 22 грудня, у приміщенні Вижницького РЕМ відбулися урочисті збори з нагоди Дня енергетика. Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк, комерційний директор ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» Віталій Бакланов, в.о. начальника Вижницького РЕМ Андрій Піщальник, Вижницький міський голова Олексій Чепіль.

 

На початку зборів Андрій Піщальник підбив підсумки роботи функціонування енергетичної галузі в районі та привітав своїх колег з професійним святом.

У вітальному слові Михайло Андрюк відзначив самовіддану працю енергетиків.

«Нині ми всі працюємо для людей. Завдяки вашому професіоналізму, самовідданій праці у наших будинках, дитячих садках, школах є тепло та світло. А за цим стоїть нелегка, іноді цілодобова праця працівників галузі», - сказав керівник району. Побажав енергетикам наснаги для примноження могутності нашої незалежної держави та розвитку Вижниччини, а кращих працівників галузі відзначив почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

Від імені ПАТ "Чернівціобленерго" привітав енергетиків краю Віталій Бакланов.

 «Напевно важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична, від неї залежить стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших, – сказав він. – Впевнений, що результати нашої роботи залежать від чітко поставленої мети, щоденної кропіткої праці та нашої з вами згуртованості. Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії. Хочеться вірити, що славні трудові традиції енергетиків передаватимуться наступному поколінню, стануть запорукою надійного функціонування енергетичного комплексу нашої держави». Відтак, нагородив почесним званням «Ветеран праці» Василя Меглея. 

Також привітав енергетиків з професійним святом Олексій Чепіль та нагородив кращих працівників галузі грамотами Вижницької міської ради.