На засіданні районної комісії заслухано керівників підприємств, які мають борги із зарплат і соціальних внесків

komosiya zaborgovanist 

Сьогодні, 22 грудня, заступник голови районної державної адміністрації Клавдія Назаренко провела засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні і майнові паї.

 

На засіданні йшлося про заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам у філії «Вижницький райавтодор». Комісія заслухала також повідомлення заступника начальникауправління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі Жанни Кичми, яка доповіла про стан виплати пенсій та надходження до Пенсійного фонду страхових внесків.

Також розглянуто питання щодо нарахування заробітної плати найманим працівникам нижче встановленої загальнодержавної мінімальної гарантії в оплаті праці, підприємствами району, про це інформував заступник начальника ДПІ у Вижницькому районі Дмитро Холіван.

Комісія своїм рішенням доручила керівникам підприємств-боржників вжити заходів для ліквідації зарплатної заборгованості і заборгованості перед Пенсійним фондом.

 

 

 komosiya zaborgovanist