Голова райдержадміністрації перевірив роботу закладів культури села Мигово

budynok-kultury

Керівник району Василь Ткачук перевірив роботу закладів культури села Мигово. На території сільської ради діють: сільський будинок народної творчості та дозвілля (с. Мигово), Клуб (с. Велике) 2 бібліотеки та 1 пункт видачі літератури (Майдан). Відвідав трудовий колектив Мигівської сільської бібліотеки. Завідувач якої ознайомила з роботою інтернет-центру, який створено за рахунок Міжнародної програми транскордонного співробітництва «Бібліломіст».

В ході візиту, голова райдержадміністрації оглянув Мигівський СБНТД, де минулого року на кошти з місцевого бюджету було зроблено капітальний ремонт (перекрито дах, відремонтовано глядацьку залу). Зустрівся з колективом будинку культури, ознайомився з діяльністю закладу. За словами директора, тут діє фольклорна група, концертна бригада, драматичний гурток, який в минулому році зайняв ІІ місце в районному огляд-конкурсі театральних колективів. Працівники закладів культури завжди є активними учасниками різноманітних заходів, що проводяться в районі: «Калинові обереги», День незалежності, Свято Коляди, тощо. Традиційно, культпрацівниками організовуються святкування виходу на Кичерські полонини, День села Велике (відзначається на св. Іллі).

На завершення, обговорив з працівниками культури найактуальніші питання функціонування закладів культури, визначив пріоритетні напрямки, які стоять перед культпрацівниками у 2013 році.