Олександр Фищук перебуває з робочим візитом на Вижниччині

DSCN3165   

Сьогодні, 18 жовтня, голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук з робочим візитом перебуває на Вижниччині. Керівник виконавчої влади області спільно з керівниками району Русланом Сенчуком та Михайлом Андрюком відвідав Мигівський навчально-виховний комплекс, 

 поспілкувався з учителями та обговорив з ними питання розвитку навчального закладу. Мигівський НВК став третім переможцем конкурсу «Кращий проект опорного закладу» та отримав фінансування в розмірі 1 млн 641,7 тис. грн.

Також посадовець оглянув стан робіт по заміні вікон та дверей навчально-виховного закладу «Берегометська гімназія», загальна кошторисна вартість яких становить 1495, 842 тис. грн. Наразі виконано 50% робіт.

Як зазначила на зустрічі директор закладу Олеся Томнюк, вперше за багато років здійснюється заміна вікон та дверей. Вона поділилася, що школа має потребу у здійсненні перекриття даху, а також заміни котла.

Олександр Фищук підкреслив важливість здійснення енергозберігаючих заходів в закладах освіти, оскільки це сприятиме комфорту дітей під час навчального процесу, а також зменшить витрати на енергоресурси.