Розроблено проект Регіональної програми сприяння розвитку громадянського суспільства

go 

Відділом комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації, спільно з координаційною радою сприяння розвитку громадянського суспільства, представниками громадських організацій розроблено проект Регіональної програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Чернівецькій області на 2017-2020 роки.

 

Метою Програми є створення сприятливих умов для подальшого розвитку громадянського суспільства в краї, підвищення ефективності комунікацій органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з інститутами громадянського суспільства, стимулювання громадської активності, збереження суспільної злагоди та громадянського порозуміння на Буковині.  Програма передбачає проведення впродовж 2017 - 2020 років низки заходів, спрямованих на залучення інститутів громадянського суспільства та громадськості до процесів формування та реалізації державної і регіональної політики.

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства, усіх зацікавлених осіб до обговорення зазначеного проекту.

Пропозиції та зауваження до Регіональної програми просимо надсилати відділу комунікацій з громадськістю облдержадміністрації на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Телефон для довідок 55-26-74. 

З відповідним документом можна ознайомитись на офіційній сторінці обласної державної адміністрації в розділі «Громадянське суспільство», підрозділі «Консультації з громадськістю», перейшовши за наступним посиланням.