До уваги громадських організацій, зареєстрованих на території Вижницького району!

4 червня 2013 року об 11.00 год. відбудуться установчі збори з формування Громадської ради при Вижницькій районній державній адміністрації.

 Для участі у складі Громадської ради запрошуються представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників буде обрано голову зборів, секретаря та лічильну комісію.

Документи приймаються в електронному та паперовому варіантах до 21 травня 2013 року включно з 09:00 до 18:00 год. (крім вихідних та святкових днів) за адресою: 59200, м. Вижниця, вул. Українська, 88а, каб. 33, контактний телефон 2-11-31, e-mail: vnrda@cv.ukrtel.net.

Відповідальна особа: Королюк Юлія, контактний телефон 2-11-31.