На Вижниччині вживаються заходи щодо розміщення тимчасово переміщених осіб зі Сходу України та Криму

pereselenci2.jpeg.jpg 

Як інформує сектор цивільного захисту населення райдержадміністрації, районною владою розроблено ряд заходів з метою вирішення першочергових соціальних потреб громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції до Вижницького району.  

 

 

Так, перший заступник голови районної державної адміністрації Ілля Романюк дав доручення головам міських, селищної та сільських рад вжити вичерпних заходів щодо додаткового розміщення в своїх населених пунктах тимчасово переміщених осіб.

Як інформує управління соціального захисту населення райдержадміністрації на Вижниччині зареєстровано 109 переселенців з Донецької, Луганської областей та Криму.  Люди переважно зупиняються у своїх родичів та знайомих. Якщо ж таких немає  - розселенням тимчасово переміщених осіб займається Вижницький районний сектор управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області.

Наразі свою готовність прийняти на навчання, проживання та харчування 30 дітей шкільного віку без дорослих висловила дирекція комунального закладу «Вижницька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів імені Назарія Яремчука».

Жителям району, котрі мають можливість надати в тимчасове користування житло для переміщених осіб слід звертатись до сільських, селищного та міських голів.