Надання допомоги військовим, які беруть участь в антитерористичній операції на сході держави та їхнім сім’ям перебуває на постійному контролі районної влади та депутатського корпусу

centr2307   

Сьогодні, 23 липня, при голові районної державної адміністрації Михайлові Андрюку відбулося засідання координаційного центру з питань надання матеріальної допомоги військовим, які беруть участь в антитерористичній операції на сході держави.

Відкриваючи засідання керівник району звернув увагу на виконання тих завдань та доручень, які були дані на попередньому засіданні центру.
Одним з доручень було вирішення питання щодо погашення кредитів мобілізованих, які беруть участь в АТО.

Як поінформував перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк з метою вирішення даного питання було направлено відповідні листи на адреси банків.

«На сьогодні є відповідь одного з банків зокрема, «Райффайзен банк Аваль» повідомив про те, що для кредитних продуктів діє програма реструктуризації «Припинення відсоткової та штрафної ставки» для осіб мобілізованих до лав збройних сил України на період мобілізації, – сказав він. – Для цього клієнтам чи родичам необхідно надати до відділення банку один з наступних документів: наказ (витяг з наказу) Військкомату або лист/довідка від ВЧ, повідомлення про мобілізацію. Після надання документів, які підтверджують мобілізацію, працівник відділення пересилає на розгляд скановані копії документів у відповідний департамент Центрального офісу АТ «Райффайзен Банк Аваль». Клієнта, або родичів буде повідомлено про рішення щодо реструктуризації кредиту особисто».

За словами посадовця узгоджено списки мобілізованих з військкоматом.

Ілля Романюк поінформував також про вирішення питання щодо надання допомоги сім’ям мобілізованих, які беруть участь в АТО, зокрема, у вигляді дров, зерна тощо.

Михайло Андрюк дав доручення відповідальним службам здійснити об’їзди сімей мобілізованих військовослужбовців, які перебувають в АТО з метою вивчення їхніх потреб та надання посильної допомоги.

Щодо наявності військової амуніції доповідав голова Народної ради у Вижницькому районі Руслан Сенчук. За його словами для надання допомоги військовим у районі зібрано 211 тисяч гривень. Завдяки зібраним коштам бронежилетами забезпечено всіх військових Вижницького району, які перебувають в зоні АТО. На сьогодні є певний запас бронежилетів та буде закуплено каски. Найближчим часом амуніцію разом з продуктами харчування, одягом планується направити військовим нашого району, які беруть участь в АТО. Також, голова районного товариства «Червоний Хрест» Олександра Більцан повідомила, що від організації передадуть продуктові набори нашим військовим.

Координаційний центр з надання матеріально-технічної допомоги засідає щотижня, а в разі необхідності частіше з метою контролю та координації дій щодо допомоги військовим Вижницького району, які беруть участь в АТО на сході держави та їхнім сім ям.