Відбулося чергове засідання Координаційного центру з надання допомоги військовим району

armiya   

Сьогодні, 30 липня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка відбулося чергове засідання Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим району, які беруть участь в антитерористичній операції на сході держави.

 

Як поінформував перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк на виконання доручень даних на попередньому засіданні Координаційного центру було створено робочу групу з працівників Вижницького територіального центру та управління соціального захисту населення райдержадміністрації, що здійснила об’їзд сімей мобілізованих військових, які наразі перебувають у зоні АТО на сході держави з метою надання посильної допомоги. Станом на сьогодні складено акти обстеження матеріально-побутових умов цих сімей та буде надано матеріальну допомогу через програму «Турбота», а також дровами, продуктовими наборами тощо.

Окрім цього учасники зібрання зазначили, що зараз першочерговим завданням є забезпечення вояків району засобами індивідуального захисту та іншим матеріально-технічним оснащенням. За словами голови Народної ради у Вижницькому районі Руслана Сенчука наразі закуплено 10 шоломів, які доставлено нашим військовим. Найближчим часом буде закуплено решту касок з метою забезпечення ними всіх військових району, які беруть участь в АТО. Також голова районного Товариства Червоного Хреста Олександра Більцан повідомила, що нашим воякам буде передано 30 аптечок.

Відтак, збір коштів для допомоги військовим – вихідцям з Вижницького району, які зараз несуть службу у східних областях нашої держави триває. Бажаючим надати благодійну допомогу слід звертатися до місцевих рад.