На черговому засіданні координаційного центру з надання допомоги військовим йшлося про потреби вояків Вижниччини, які перебувають в АТО та надання допомоги їх сім’ям

armiya   Сьогодні, 3 вересня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка відбулося чергове засідання координаційного центру з надання допомоги військовим, які перебувають в зоні АТО на сході держави.

На черговому засіданні голова Народної ради у Вижницькому районі Руслан Сенчук поінформував, що у районі було зібрано 226 тисяч гривень на допомогу військовим. На ці кошти закуплено продукти харчування, засоби захисту, форми, карімати, плащі, балаклави, наколінники. Відтак, станом на сьогодні у військових є потреба щодо забезпечення формою, термобілизною, берцами, спальниками, каріматами. Актуальною залишається потреба в касках, тактичних окулярах тощо. Голова районної ради Олександр Гриндей наголосив на необхідності постійного моніторингу щодо забезпечення військових формою, взуттям, амуніцією.

Керівник району повідомив, що підприємці Вижниччини, в день відзначення професійного свята, організовують акцію по збору коштів для допомоги військовим. Також, 11 вересня у м. Вижниця відбудеться благодійний концерт на підтримку військових Вижниччини, які перебувають в зоні АТО. Частину зібраних коштів буде передано сімї пораненого вояка з Вижницького району, якого лікуватимуть у Німеччині.

Водночас, Вижницький міський голова Олексій Чепіль повідомив, що за ініціативи громадськості та при підтримці міської ради було придбано автомобіль, який буде відправлено в зону АТО для вояків району.

Про мобілізаційну роботу інформував заступник військового комісара-начальник мобілізаційного відділення об’єднаного районного військового комісаріату Сергій Сінько. За словами посадовця у районі триває вручення повісток військовозобов’язаним. Також повістки отримали депутати районної ради та місцевих громад.

На черговому засіданні йшлося також про надання допомоги сім’ям вояків, які перебувають в АТО. За словами директора Вижницького територіального центру соціального обслуговування Івана Колотило наразі у всі населені пункти завезено дрова. До 1 вересня дітям шкільного віку, батьки яких несуть службу в АТО надано матеріальну допомогу для підготовки до нового навчального року.

Михайло Андрюк дав доручення розглянути на засіданнях виконкомів місцевих рад питання щодо пільгового харчування дітей дошкільного та шкільного віку з сімей вояків АТО, а також дітей, вимушених переселенців зі східних областей держави, які приїхали на Вижниччину на тимчасове проживання.

Також на засіданні оголошено про те, що рішенням виконкомів місцевих рад заборонено використання піротехнічних засобів на час проведення АТО.