До Дня Збройних Сил України буде відправлено адресну допомогу в зону АТО для військових Вижниччини

DSCN2951 

Сьогодні, 19 листопада, під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка відбулось чергове засідання координаційного центру з надання допомоги військовим, які перебувають в зоні антитерористичної операції на сході держави.

 

На черговому засіданні представник військомату доповів щодо кількості  мобілізованих військових в Збройні Сили України, учасників антитерористичної операції, військових, котрі прибули у відпустку. Голова Народної ради у Вижницькому районі Руслан Сенчук проінформував, що на потреби вояків у районі зібрано більше 264 тисяч гривень. На ці кошти придбано засоби захисту, спальні мішки, теплі речі. Так, необхідними речами та засобами захисту забезпечені всі військові, котрі звертаються по допомогу. Однак станом на сьогодні існує потреба в забезпеченні військових теплими бушлатами та імуностимулюючими продуктами харчування і напоями (вітамінними чаями, медом, часником, цибулею, тощо).

Також силами волонтерів для військових закуплено захисні шоломи, термобілизну, теплі шапки, перв’язувальні матеріали, рюкзаки. Наразі розглядається можливість щодо пошиття спальних мішків, перейнявши такий досвід в інших волонтерських організацій.

На засіданні координаційного центру вирішено також оголосити безстрокову акцію по виготовленню вязаних теплих речей для солдатів (жилетів, шкарпеток, шапок, тощо) з нанесенням на них патріотичної символіки.

Присутні вирішили до Дня Збройних Сил України відправити адресну допомогу військовим Вижницького району, котрі беруть участь в антитерористичній операції. З метою отримання повних списків вояків, котрі перебувають в зоні бойових дій, Михайло Андрюк доручив якнайшвидше доопрацювати наявний перелік таких осіб та зробити звірку з місцевими органами самоврядування. Відповідно до місць дислокації військових буде вироблено маршрут доставки адресної допомоги. Також очільник району закликав систематизувати проблеми сімей військових, з метою сприяння в їх вирішенні.