Відбулося чергове засідання координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які приймають участь в АТО

DSCN6140 

Вчора, 1 квітня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка відбулося чергове засідання координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які приймають участь в АТО.

 

Начальник відділу культури райдержадміністрації Наталія Додяк доповіла про заходи щодо надання допомоги учасникам АТО до святкування Великодня.

Голова громадської організації «Волонтери Вижниці» Володимир Валявський розповів про надану допомогу учасникам АТО в березні, зазначивши, що здійснено 1 доставку допомоги автотранспортом та 5 експрес-доставок через компанію «Нова пошта». Закуплено 13 маскувальних костюмів на загальну суму 8000 гривень та передано розвідувальним батальйонам. Крім того зазначив, що до надання допомоги військовим активно долучаються політичні партії, громадські організації, парафіяни різних конфесій, які теж комплектують посилки з усім необхідним в гарячі точки на сході держави та збирають кошти на лікування поранених. Також Володимир Валявський запропонував разом з продуктовими наборами до Великодня передати військовим патріотичні футболки із символікою Вижниччини.

Михайло Андрюк в свою чергу закликав забезпечити координацію дій благодійників району з «Волонтерами Вижниці» з метою ефективної організації роботи по наданню матеріально-технічної допомоги військовослужбовцям.

Начальник управління соціального захисту населення Оксана Войтенко проінформувала про створення в районі робочої групи по соціальному супроводу  учасників АТО.

Насамкінець, присутні розглянули пропозиції щодо координації дій підприємств, установ, волонтерських організацій по наданню допомоги учасникам АТО та переселенцям зі сходу, які проживають на території району.