Проект розпорядження "Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження районної державної адміністрації № 272 від 05.07.2010 року, яке занесено до Державного реєстру"

    Керуючись частиною 1 статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою усунення застарілого нормативно-правового акту:

 

 

1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження районної державної адміністрації від 05.07.2010 р. №272 «Про Регламент роботи «Дозвільного центру» стосовно видачі документів дозвільного характеру суб’єктам господарської діяльності», зареєстроване у Вижницькому районному управлінні юстиції 09 липня 2010 року №12/357.

 

2. Юридичному сектору спільно з відділом документообігу та контролю апарату районної державної адміністрації забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Вижницького районного управління юстиції Чернівецької області.

 

3. Сектору внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації оприлюднити це розпорядження в засобах масової інформації.

2

 

4. Це розпорядження набирає чинності з моменту його державної реєстрації, але не пізніше дня його опублікування в засобах масової інформації .

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації М.Рощибака.

 

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                 В.Ткачук