Чи повинна фізична особа-платник єдиного податку 3 групи подавати декларацію про майновий стан і доходи за 2015 рік, якщо вона одночасно працювала найманим працівником на підприємстві?

dekl2016  Якщо ФОП у 2015 році була платником єдиного податку 3 групи та щокварталу подавала декларацію з єдиного податку і сплачувала єдиний податок. При цьому ця особа одночасно є найманим працівником на підприємстві, де їй нараховується заробітна плата. 

Підприємство звітувало за формою № 1-ДФ про виплачені та нараховані доходи і утриманий податок на доходи фізичних осіб.

Водночас у п. 292.9 ПКУ зазначено: доходи фізособи-платника єдиного податку, отримані в результаті провадження господарської діяльності та оподатковувані, не включаються до складу загального річного оподатковуваного доходу фізичної особи.

Таким чином,у фізичної особи-платника єдиного податкуне виникає обов’язку для подання податкової декларації про майновий стан і доходи, якщо він отримував доходи від одного податкового агента незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого) доходу.