Вижниччина: деклараційна кампанія триває

deklaraciya2015 

Вижницька обєднана державна податкова інспекція нагадує, що з 1 січня 2015 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян. Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2015 році, подається до 1 травня 2015 року. Крім того, упродовж всього 2016 року декларацію можуть подати громадяни, які мають право на податкову знижку.

 

Декларація подається особисто, надсилається поштою до податкової інспекції за місцем проживання або відправляєтьсяелектронною поштою за умови виготовлення безкоштовного електронного ключа в акредитованому центрі сертифікації ключів Головного управління ДФС у Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200 «А».

Консультації з питань отримання безкоштовних послуг електронного цифрового підпису надаються Центром обслуговування платників Вижницької ОДПІ за адресою: м.Вижниця, вул.Буковинська,14, телефон 2-25-65.

Нагадуємо, що звітування в електронному вигляді дає можливість не лише зекономити час та кошти, але й отримати арифметичний контроль за показниками декларації та підтвердження щодо прийняття звітності.

З початку року до Вижницької ОДПІнадійшло 127 декларацій про майновий стан і доходи від громадян. Найактивніше звітують громадяни, які протягом минулого року отримали іноземні доходи за межами України – 26 декларацій, дохід від отриманої спадщини задекларували 13 громадян,дохід від продажу нерухомого та рухомого майна – 1 громадянин. Крім цього серед цьогорічних декларантів правом на отримання податкової знижки скористались 87 фізичних осіб.

Шановні вижничани! Подання декларації— це конституційний обов’язок громадян перед державою та ознака поваги до суспільства. Сумлінне ставлення до сплати податків з одержаних доходів свідчить про Ваш високий рівень правосвідомості. Вижницька ОДПІ запрошує Вас своєчасно задекларувати свої доходи та вдячна сумлінним громадянам, які вже подали декларацію про майновий стан і доходи!