Боротьба з податковими правопорушеннями продовжується

admin 

Податки є найбільш важливим і впливовим інструментом регулювання економічних відносин та інтересів держави, регіонів, підприємств і громадян. Вони відіграють значну роль у формуванні дохідної частини бюджету. Постійне надходження до бюджетів податків та інших обов'язкових платежів є важливим чинником належного функціонування держави, запорукою успішного соціального, економічного розвитку та добробуту, розвитку місцевого самоврядування громадян.

 

Проте не всі платники податків сумлінно виконують один із найголовніших обов'язків перед державою, вдаються до різних порушень податкового законодавства - від несвоєчасної сплати податків, зборів та інших обов'язкових платежів до бюджету відповідного рівня до умисного ухилення від їх сплати.

З метою упередження порушень та для забезпечення безумовного дотримання вимог податкового законодавства Вижницькою ОДПІ проводяться відповідні контрольно-перевірочні заходи.

Так, за шість місяців 2016 року, працівниками Вижницької ОДПІ було проведено ряд планових та позапланових перевірок фізичних осіб – підприємців. За результатами 27 фактичних та 3 документальних перевірок донараховано184,9 тисяч гривень, з яких сплачено в у становлені законом терміни 174,4 тисяч гривень.