Сплата військового збору

armiya 

За оперативними даними протягом січня-червня 2016 року до бюджету сплачено 6450,2 тисяч гривень військового збору. Про це повідомив заступник начальника Вижницької ОДПІ Холіван Д.І. 

 

За його словами, цього року фіксується зростання сплати військового збору порівняно з відповідним періодом минулого року на 36 відсотків. В 2015 році платники сплатили майже 4745,2 тисяч гривень.Враховуючи ситуацію на сході нашої країни платники сумлінно сплачують військовий збір. До того ж і ставка 1,5% є не надто високою. На підвищення рівня надходжень також вплинули заходи з детінізації економіки, зокрема, виявлення робітників, які отримують зарплатню «в конвертах» без сплати податків, а також підвищення рівня мінімальної зарплатні.

Також нагадуємо, що платниками збору є фізичні особи як резиденти, так і нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Збір сплачується з усіх доходів, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб.

Не є платниками військового збору громадяни, які отримують пенсію у розмірі нижче десяти розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на 1 січня звітного податкового року (у 2016 році – 10740 грн.) та платники, які працюють на спрощеній системі оподаткування. Також військовим збором не оподатковуються доходи, визначені ст. 165 Податкового кодексу України.