Запрошуємо до «Школи майбутнього пенсіонера»

pensiinui  Одним із пріоритетних напрямків роботи управління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі є робота з майбутніми пенсіонерами. В усіх управліннях області запроваджено послугу завчасної перевірки документів для призначення пенсії. Постійно збільшується кількість осіб передпенсійного віку, які звертаються для перевірки записів в трудових книжках, визначення права на пенсію, вибору оптимального заробітку. 

До співпраці залучено як кадрові служби підприємств, так і сільські та селищні ради. На базі Центрів зайнятості періодично проводяться уроки пенсійної грамотності з різними віковими групам, в тому числі і з особами передпенсійного віку.

Тож, заздалегідь, до виповнення пенсійного віку, Ви можете звернутись до управління в районі та отримати фахову консультацію, оформити справу «Майбутнього пенсіонера», одержати, в разі необхідності, допомогу, та у запропонований Вам час звернутись із відповідною заявою, щоб без зволікань її призначити (заява на призначення пенсії за віком приймається не раніше ніж за 1 місяць до часу настання пенсійного віку).

Ми впевнені, що якщо громадяни будуть заздалегідь замислюватися над пенсійним майбутнім, розуміти і знати основні законодавчі норми, то це неодмінно найкращим чином позначиться на функціонуванні всієї системи пенсійного забезпечення.

 

 

Управління Пенсійного фонду України  у Вижницькому районі