Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій Вижницького району, у тому числі їх телефонів та адрес

 

ХарактеристикаЗначення
Ідентифікаційний номер набору даних 1
Найменування набору даних Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій Вижницької районної державної адміністрації та підпорядкованих їй організацій, у тому числі їх телефонів та адрес
Опис змісту Довідник телефонів
Мова uk (Українська)
Формати  
Формати стиснення набору даних -
Дата публікації даних  
Дата останнього формування даних  
Ключові слова  
Гіперпосилання на набір даних  
Гіперпосилання на структуру набору даних  
Дата останнього формування даних  
Розпорядник інформації Вижницька районна державна адміністрація
Відповідальна особа Королюк Ю.Ю.
Електронна адреса відповідальної особи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).