Вихованці Вижницької районної ДЮСШ вибороли золоті нагороди на чемпіонаті України з боксу серед юніорів

IMG 1953  11-18 грудня в місті Одеса відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів 2001-2002 року народження. Про це інформує директор Вижницької районної дитячо-юнацької спортивної школи Павло Сичов.  

 

Участь у змаганнях взяли 256 учасників з 24 регіонів України та м. Київ. Чернівецьку область представляла команда під керівництвом тренера-викладача Вижницької районної ДЮСШ Миколи Гакмана в складі 6 спортсменів, з яких троє з Вижниччини.

У ваговій категорії 46 кг Валентин Гермаківський посів 5 місце поступившись у напівфіналі першому номеру України, чемпіону даного турніру киянину Дагли Алі.

У ваговій категорії 48 кг не було рівних учню Вижницької школи інтернат Юрію Томюку, який провівши 5 боїв у фіналі з рахунком 3-2 переміг киянина Іллю Щушкіна.

Перший номер нашої команди, учень Вижницької гімназії Вадим Клим в запеклій боротьбі завоював золоту нагороду у ваговій категорії 54 кг, у фінальному бою не давши жодного шансу з рахунком 5-0 переміг одесита Хромова Даниїла.

Дякуючи відмінному виступу наших спортсменів команда Чернівецької області посіла 4 командне місце, пропустивши вперед Одеську, Київську та Львівську області.

Бажаємо нашим чемпіонам вдалих виступів на Європейських аренах.