Минулого року на підтримку творів місцевих авторів з районного бюджету виділено 32 тисячі гривень

knygy2016 

В рамках районної комплексної Програми розвитку інформаційної та видавничої галузей Вижницького району на 2016-2017 роки у 2016 році з районного бюджету надана фінансова підтримка для видання творів місцевих авторів в сумі 32 тисячі гривень, у 2015 році – 10 тисяч гривень. 

 

Минулого року розроблено путівник, де розповідається про Вижницький район, зокрема, цікаві місця, народне мистецтво, видатних постатей, фестивалі тощо. У 2016 році на підтримку видання виділено коштів на суму 22 тисячі гривень.

Також 10 тисяч гривень, рішенням експертної ради з питань підтримки книговидання спрямовано для випуску літературно-мистецького та науково-освітнього видання «Німчич».

Нагадаємо, що з метою поліпшення стану забезпечення населення району передусім українською книгою, вихованню у підростаючого покоління любові до рідного краю, підвищенню іміджу району, задоволенню культурних та духовних потреб мешканців при районній державній адміністрації діє Комплексна програма, завдяки якій здійснюється фінансова підтримка випуску видань місцевих авторів державною мовою та мовою національних меншин. Рішення щодо підтримки видань приймає створений при районній державній адміністрації консультативно-дорадчий орган – експертна рада з питань підтримки книговидання, яка складається з представників видавництв, творчих спілок, громадських організацій та діє на громадських засадах.