Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Вижницької районної державної адміністрації»

 

Вижницька районна державна адміністрація відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проект розпорядження голови Вижницької районної державної адміністрації ”Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Вижницької районної державної адміністрації”.

Проект розпорядження розроблено відповідно до вимог Закону України    “Про адміністративні послуги”, Постанови КМУ від 20.02.13 №118 ”Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг”, з метою затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Вижницької районної державної адміністрації.

 

Проект розпорядження разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному веб-сайті Вижницької районної державної адміністрації в мережі Інтернет за адресою vnrda@cv.ukrtel.netврозділі Регуляторна політика”.

 

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта необхідно надсилати у письмовому вигляді на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна 9/11, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; та на адресу  Вижницької районної державної адміністрації: 59200, Чернівецька область., м.Вижниця вул..Українська 88 а, електронна адреса administrator_vnrda@ukr.net

 

Термін, протягом якого розробник проекту регуляторного акта (Вижницька районна державна адміністрація) приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань складає один місяць починаючи з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.