24 вересня 2012

Вижницька центральна районна лікарня отримає нове обладнання

Завтра, 25 вересня, у Вижницькому районі відбудеться  церемонія передачі нового медичного обладнання Вижницькій центральній районній лікарні урядом Японії в рамках програми безвідплатної допомоги “Кусаноне”.

Аматори Вижниччини гідно представили район на ХХ Міжнародному Гуцульському фестивалі

Делегація Вижницького району повернулася з ювілейного ХХ Міжнародного Гуцульського фестивалю, який відбувся в селищі Верховина Івано-Франківської області. Творчу делегацію Вижницького району очолювали:  заступник голови Вижницької районної державної адміністрації Тетяна Тирон, голова районного товариства «Гуцульщина» Василь Марчук та в.о. начальника відділу культури Ангеліна Юрійчук.

Програма «Турбота» працює за графіком по максимуму

У Вижницькому районі районний територіальний центр з обслуговування одиноких та непрацездатних громадян щомісяця під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Івана Федорощака провів засідання комісії з розгляду заяв пов’язаних з наданням допомоги з районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота». Мета програми – подальше вирішення невідкладних питань організаційно-правового та інформаційного забезпечення, матеріально-технічного, медичного, соціально-побутового, торговельного, культурного обслуговування малозабезпечених громадян району.

Засідання комісії з вирішення питань про звільнення громадян від плати за соціальне обслуговування

У Вижницькій районній державній адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Федорощака відбулося засідання комісії з вирішення питань про звільнення громадян, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу від плати за соціальне обслуговування.