26 вересня 2012

На семінарі з бібліотекарями загальноосвітніх закладів району обговорено низку важливих питань

Сьогодні, 26 вересня, на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся семінар із завідуючими бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів району.

Відбулася нарада з заступниками директорів з виховної роботи

Традиційно, у вересні, з метою окреслення кола завдань та діяльності загальноосвітніх закладів району, методичним кабінетом відділу освіти райдержадміністраціїорганізовується інструктивно-методична нарададля заступників директорівз виховної роботи та педагогів-організаторів. З вітальним словом виступила заступник голови райдержадміністрації Тетяна Тирон, побажала учасникам наради напередодні професійного свята Дня працівників освіти результативної діяльності, творчих успіхів, призових рейтингових здобутків.

На Вижниччині проходить акція «Милосердя»

Традиційно, у Вижницькому районі територіальним центром з обслуговування одиноких та непрацездатних громадян щорічно проводиться  благодійна акція “Милосердя”, метою якої є привернення уваги державних, комерційних, громадських і благодійних організацій, засобів масової інформації, окремих громадян до проблем людей похилого віку, інвалідів, малозабезпечених громадян, надання їм адресної матеріальної та натуральної допомоги.