вересня 2012

28 вересня 2012

Відбулася спартакіада допризовної молоді

З метою підготовки юнаків до захисту Вітчизни, залучення їх до систематичних занять фізичною культурою та спортом, у місті Вижниця відбулася спартакіада допризовної молоді присвячена 68-й річниці визволення України від фашистських загарбників. В ній взяли участь 23 команди загальноосвітніх закладів району. Організаторами спартакіади виступили: відділ у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту, відділ освіти райдержадміністрації та районна організація ТСОУ.

26 вересня 2012

На семінарі з бібліотекарями загальноосвітніх закладів району обговорено низку важливих питань

Сьогодні, 26 вересня, на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся семінар із завідуючими бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів району.

Відбулася нарада з заступниками директорів з виховної роботи

Традиційно, у вересні, з метою окреслення кола завдань та діяльності загальноосвітніх закладів району, методичним кабінетом відділу освіти райдержадміністраціїорганізовується інструктивно-методична нарададля заступників директорівз виховної роботи та педагогів-організаторів. З вітальним словом виступила заступник голови райдержадміністрації Тетяна Тирон, побажала учасникам наради напередодні професійного свята Дня працівників освіти результативної діяльності, творчих успіхів, призових рейтингових здобутків.

На Вижниччині проходить акція «Милосердя»

Традиційно, у Вижницькому районі територіальним центром з обслуговування одиноких та непрацездатних громадян щорічно проводиться  благодійна акція “Милосердя”, метою якої є привернення уваги державних, комерційних, громадських і благодійних організацій, засобів масової інформації, окремих громадян до проблем людей похилого віку, інвалідів, малозабезпечених громадян, надання їм адресної матеріальної та натуральної допомоги.

25 вересня 2012

На Вижниччину завітав Посол Японії в Україні

У Вижницькому районі з робочим візитом побував Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні  Саката Тоічі з дружиною Саката Йоко, секретарем посольства Японії в Україні Танака Йоко та координатором програми “Кусаноне” в Україні Андрієм Бучнєвим. Українську сторону представили: голова Вижницької райдержадміністрації Василь Ткачук, головний лікар центральної районної лікарні Тарас Лучик та представник Чернівецького благодійного фонду “Подаруй дитині життя”.

У школах Вижниччини відбулися заходи до Дня миру

З метою залучення уваги підростаючого покоління до проблем світу, у всіх навчальних закладах району проведено національний День миру. Для школярів організували тематичні виставки «Ми за мир», конкурси квітів та композицій присвячені Дню миру, години спілкування за темою: «Мир на планеті щастя всім дітям», конкурси малюнків та читців на героїко – патріотичну тему, ярмарки - виставки  домашньої випички, також для дітей влаштували зустріч з ветеранами «Подвигу жити вічно».

24 вересня 2012

Вижницька центральна районна лікарня отримає нове обладнання

Завтра, 25 вересня, у Вижницькому районі відбудеться  церемонія передачі нового медичного обладнання Вижницькій центральній районній лікарні урядом Японії в рамках програми безвідплатної допомоги “Кусаноне”.

Аматори Вижниччини гідно представили район на ХХ Міжнародному Гуцульському фестивалі

Делегація Вижницького району повернулася з ювілейного ХХ Міжнародного Гуцульського фестивалю, який відбувся в селищі Верховина Івано-Франківської області. Творчу делегацію Вижницького району очолювали:  заступник голови Вижницької районної державної адміністрації Тетяна Тирон, голова районного товариства «Гуцульщина» Василь Марчук та в.о. начальника відділу культури Ангеліна Юрійчук.

Програма «Турбота» працює за графіком по максимуму

У Вижницькому районі районний територіальний центр з обслуговування одиноких та непрацездатних громадян щомісяця під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Івана Федорощака провів засідання комісії з розгляду заяв пов’язаних з наданням допомоги з районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота». Мета програми – подальше вирішення невідкладних питань організаційно-правового та інформаційного забезпечення, матеріально-технічного, медичного, соціально-побутового, торговельного, культурного обслуговування малозабезпечених громадян району.

Засідання комісії з вирішення питань про звільнення громадян від плати за соціальне обслуговування

У Вижницькій районній державній адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Федорощака відбулося засідання комісії з вирішення питань про звільнення громадян, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу від плати за соціальне обслуговування.