травня 2013

31 травня 2013

Пожежна безпека району – на контролі влади

TEB NS 2   Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Рощибака відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, де обговорено заходи щодо попередження виникнення пожеж у природних екосистемах, захисту населених пунктів, потенційно-небезпечних об’єктів.

Пенсійної реформи

pensiinui   

Закон України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», що вступив в дію з 01.10.2011 призвів до позитивних тенденцій в пенсійному сьогоденні. Таким позитивом, до прикладу, є призначення одноразової грошової допомоги працівникам освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення, а також спортсменам та артистам театрально – концертних та інших видовищних закладів, яка не підлягає оподаткуванню.

Впровадження державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року

dergavna programa   

13 травня 2013 року на засіданні Уряду затверджено постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року», розроблену Нацдержслужбою України на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 червня 2012 року № 411-р «Про схвалення Концепції Державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року» та доручення Прем’єр-міністра України від 10 жовтня 2012 року № 39738/1/1-12.

Борги потрібно погасити, і чим швидше - тим краще

borgnuku   

На сьогоднішній день майже кожен працюючий утримує одного пенсіонера. Дана статистика є невтішною, як для Пенсійного фонду, так і для пенсіонерів. Органи Пенсійного фонду України спрямовують зусилля для наповнення бюджету Фонду та забезпечення безперебійної виплати чесно заробленої пенсії, вживають передбачених чинним законодавством заходів для залучення до сплати всіх категорій платників.

Голова райдержадміністрації Василь Ткачук зустрівся з підприємцями району

pidpruemci   Відбулося засідання підприємців району, участь в якому взяли: голова районної державної адміністрації Василь Ткачук, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Рощибак, голова Чернівецької обласної громадської організації "Буковинська фундація підтримки регуляторної реформи в Україні" Володимир Дорош.

30 травня 2013

Підсумки роботи підприємств сфери послуг Вижницького району за січень–квітень 2013 року

pidpr   

За січень–квітень 2013р. підприємствами сфери послуг Вижницького району було реалізовано послуг (у ринкових цінах) на4375,7 тис.грн., що в порівнянних цінах в 1,3 рази більше, ніж за січень–квітень 2012р. У загальному обсязі реалізованих послуг у цілому по області частка підприємств району займала 0,9%.

Лісогосподарська діяльність у Вижницькому районі за січень–березень 2013р.

lis 23   

За січень–березень 2013р. лісогосподарські підприємства Вижницького району виробили продукції, робіт та послуг лісового господарства на суму 19,7 млн.грн., що на 2,3% менше, ніж за січень–березень 2012р. Варто зазначити, що підприємства району є одними з основних виробників лісової продукції в області. Зокрема, їх частка у загальнообласному обсязі становила 30,7%.

29 травня 2013

Обговорено концепцію розвитку та реконструкції Вічового Майдану (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Vi4ovui Maidan 2   

Сьогодні, 29 травня, на Вічовому Майдані міста Вижниця відбулися збори представників інститутів громадянського суспільства, членів виконкому та депутатського корпусу міської ради, за участю голови районної державної адміністрації Василя Ткачука, Вижницького міського голови Олексія Чепіля. Обговорено концепцію розвитку та реконструкції Вічового Майдану.

28 травня 2013

Стартувала літня оздоровча кампанія 2013 року

tabir 2   

Про це повідомила заступник голови-начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Тирон на нараді при голові райдержадміністрації Василю Ткачуку. Так, з вчорашнього дня розпочали свою роботу 30 пришкільних таборів та 20 таборів праці і відпочинку. Цього року на оздоровлення виділено коштів в сумі 630 тис. грн. та планується оздоровити 3 750 дітей.

На нараді при голові райдержадміністрації Василю Ткачуку роз’яснено Указ Президента України «Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території»

narada golova   Під керівництвом голови районної державної адміністрації Василя Ткачука відбулася нарада, за участю керівників організацій, установ, служб району, правоохоронних органів, де проаналізовано рейтингові показники за І півріччя 2013 року та заходи щодо їх покращення. Крім того, детально роз’яснено Указ Президента України від 24.05.2013р. №307/2013 «Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території».