05 червня 2013

Регіональний фестиваль «Калинові обереги» вже вкотре зустрічатиме гостей

kalunovi oberegu   9 червня, у селі Іспас відбудеться ХІ регіональний фестиваль народної творчості «Калинові обереги», який має на меті популяризувати традиційні народні мистецтва Гуцульщини, пропагувати та відроджувати народні традиції та ремесла, розвивати дослідницьку та пошукову роботу з вивчення витоків народних мистецтв гуцульського краю, художньої творчості вокалістів, ознайомлювати з секретами приготування старовинних традиційних страв нашого краю.

Влада встановлює нові знаки

znaku 3   За пропозицією голови районної державної адміністрації Василя Ткачука, у населених пунктах району виконають роботи по ремонту та встановленню в’їзних знаків. На цю пропозицію відгукнулися всі місцеві ради. За підтримки органів місцевого самоврядування, громад населених пунктів, нові знаки вже встановлено у Вашківцях, Банилові та Чорногузах.

Звітно-виборна конференція районної організації «Просвіта» ім. Т.Шевченка відбулася на Вижниччині

prosvita   Вчора, 4 червня, у Вижницькому краєзнавчому музеї відбулася звітно-виборна конференція районної організації «Просвіта» імені Т.Г. Шевченка. Кожна з первинних організацій, а їх в районі понад 3 десятки делегувала своїх представників, щоб розповісти і показати, що зроблено за звітний період.