06 червня 2013

Розпорядження від 03.06.2013р. №116

Про заходи щодо підготовки об’єктів господарського комплексу, житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років по Вижницькому районі 

Завантажити

Розпорядження від 03.06.2013р. №115

Про затвердження персонального складу районної евакуаційної комісії

Завантажити

Стартував ІІ тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

kracuu derg slugbovec   

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника.

Голова райдержадміністрації Василь Ткачук відвідав Міліївську школу

metodobednannia   

Голова райдержадміністрації Василь Ткачук відвідав Міліївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Там, керівник району ознайомився з роботою пришкільного табору. Основну увагу акцентував на забезпеченні якісного харчування та дотриманні санітарно-гігієнічних вимог.  

Державна інспекція з питань праці інформує: У травні 3,5 млн бюджетників отримають збільшені зарплати – Мінсоцполітики

budjet   

У травні має відбутися перерахунок зарплат бюджетників. Завдяки тривалим переговорам між профспілками та Мінфіном, посадовий оклад працівників першого тарифного розряду відтепер становитиме 852 гривні. Підтримала позицію профспілок і наполягала саме на цій цифрі міністр соціальної політики Наталія Королевська. Адже від цієї ставки тепер залежатиме розмір посадового окладу кожного з 25 розрядів тарифної сітки.

Розпочато проведення оцінювання учасників конкурсу з добору до президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»

prezudent kadry   

31 травня розпочато наступний етап конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році – проведення оцінювання учасників конкурсу.