12 червня 2013

Про діяльність громадських організацій у Вижницькому районі у 2012 році

organizacii   

Станом на 1 січня п.р. підрозділами Міністерства юстиції України та органами виконавчої влади області зареєстровано 972 центральні органи громадських організацій з місцевим статусом.

Добровільний учасник також повинен звітувати до Пенсійного фонду

pensiinui   

На сьогоднішній день досить важливим є питання наявності стажу у людини, особливо, коли вона звертається до Пенсійного фонду за призначенням пенсії. Для осіб, які не мали можливості працевлаштуватися, єдиною можливістю набути страхового стажу є добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального (пенсійного) страхування.

У райдержадміністрації проходять засідання робочої групи по проведенню комплексної суцільної експертизи складання, виконання місцевих бюджетів та контролю за своєчасним і повним справлянням платежів

komisia zaborgovanist   В першій декаді червня поточного року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Рощибака проходять засідання робочої групи по проведенню комплексної суцільної експертизи складання, виконання місцевих бюджетів та контролю за своєчасним і повним справлянням платежів. 

Під час візиту керівника району Василя Ткачука до шкіл населених пунктів Берегомет та Лукавці обговорено підготовку до нового навчального року

nav4alnui rik   Сьогодні, 12 червня, голова райдержадміністрації Василь Ткачук з робочим візитом побував у населених пунктах Берегомет та Лукавці, де відвідав загальноосвітні заклади.