27 червня 2013

У чемпіонаті району з риболовлі змагатимуться 20 команд

ruba   Завтра, 28 червня, у селі Вахнівці (Лукавецька сільська рада) Вижницького району відбудеться чемпіонат району з риболовлі, присвячений Дню Конституції та Всесвітньому дню риболовлі.

Відзначили 17-ту річницю Конституції України

16h9i   

Сьогодні, на Центральній площі міста відбулося урочистий мітинг з нагоди 17—ї річниці Конституції України, за участю заступника голови райдержадміністрації Івана Федорощака, виконкому міської ради, колективів установ, організацій, служб району, громадськості. Покладено квіти до підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю.

Кожен буковинський роботодавець повинен знати про усі привілеї Закону України «Про зайнятість населення», - Михайло Папієв

 mg 5449   Керівник виконавчої влади краю Михайло Папієв сьогодні, 27 червня, на засіданні колегії обласної державної адміністрації доручив головам районних державних адміністрацій провести зустрічі з роботодавцями на місцях, випускниками професійно-технічних навчальних закладів та за участі територіальних центрів зайнятості з питань детального роз’яснення Закону України «Про зайнятість населення».