червня 2013

28 червня 2013

Про фінансові результати діяльності малих підприємств Вижницького району за 2012 рік

finansu   

За 2012р. малими підприємствами району було отримано фінансовий результат до оподаткування в сумі 0,8 млн.грн. збитку (за 2011р. ними було отримано 3,7 млн.грн. збитку). Загальний фінансовий результат сформувався з понад 6,9 млн.грн. прибутку, який отримали 73,2% підприємств, та 7,7 млн.грн. збитку, отриманого рештою підприємств.

Про фінансові результати діяльності підприємств Вижницького району за 2012 рік

rezyl dialn   

За 2012р. підприємствами району (крім банків) було отримано фінансовий результат оподаткування в сумі 0,9 млн.грн. прибутку (за 2011р. ними було отримано 0,4 млн.грн. прибутку). Загальний фінансовий результат сформувався з 9,3 млн.грн. прибутку, який отримали 73,1% підприємств, та 8,4 млн.грн. збитку, отриманого рештою підприємств.

Вижниччина вітала учасників другого чемпіонату району з риболовлі (ФОТОРЕПОРТАЖ)

PICT0268   

Близько 40 любителів риболовлі зібрав на ставу села Вахнівці (Лукавецька сільська рада) чемпіонат району з риболовлі приурочений до Дня Конституції та Всесвітнього дня риболовлі, що відбувся 28 червня.

Вітання голови районної держанвої адміністрації з Днем Конституції України

konst vitannia 

Шановні жителі Вижницького району!

Прийміть сердечні вітання з нагоди

Дня Конституції України!

               28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що було, безперечно, видатною подією. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю. 

27 червня 2013

У чемпіонаті району з риболовлі змагатимуться 20 команд

ruba   Завтра, 28 червня, у селі Вахнівці (Лукавецька сільська рада) Вижницького району відбудеться чемпіонат району з риболовлі, присвячений Дню Конституції та Всесвітньому дню риболовлі.

Відзначили 17-ту річницю Конституції України

16h9i   

Сьогодні, на Центральній площі міста відбулося урочистий мітинг з нагоди 17—ї річниці Конституції України, за участю заступника голови райдержадміністрації Івана Федорощака, виконкому міської ради, колективів установ, організацій, служб району, громадськості. Покладено квіти до підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю.

Кожен буковинський роботодавець повинен знати про усі привілеї Закону України «Про зайнятість населення», - Михайло Папієв

 mg 5449   Керівник виконавчої влади краю Михайло Папієв сьогодні, 27 червня, на засіданні колегії обласної державної адміністрації доручив головам районних державних адміністрацій провести зустрічі з роботодавцями на місцях, випускниками професійно-технічних навчальних закладів та за участі територіальних центрів зайнятості з питань детального роз’яснення Закону України «Про зайнятість населення».

25 червня 2013

Розпорядженнявід 21.06.2013р. №146 "Про відзначення в районі 17-ї річниці Конституції України"

Керуючись статтею 6, ч.1 ст. 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Указу Президента України від 26.02.2013р. №93/2013 «Про відзначення 17-ї річниці Конституції України», з метою належного відзначення державного свята:

«На крилах надії» - благодійний районний фестиваль для людей з обмеженими фізичними можливостями

a krulah nadii   

   Відбувся 25 червня 2013 року у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля.

СПІВОЧЕ ПОЛЕ фестиваль родинної пісні

spivo4e pole                За повідомленням відділу культури райдержадміністрації, 24 червня, в селі Вали (Карапчівська сільська рада), відбувся фестиваль родинної пісні «Співоче поле», організований громадою села за активної підтримки Карапчівського сільського голови Володимира Лучака.