08 липня 2013

Перелік відомостей, що становить службову інформацію

1. До службової в обласній державній адміністрації належить така інформація:

1) що міститься в документах обласної державної адміністрації, які становлять внутрівідомчу службову кореспонденцію, доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов'язані з розробкою напряму діяльності обласної державної адміністрації, або здійсненням нею контрольних, наглядових функцій, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень;

2) стосовно cфери оборони країни, яку не віднесено до державної таємниці.

2. Документам, що містять інформацію, яка становить службову інформацію, присвоюється гриф «для службового користування». Доступ до таких документів надається відповідно до частини другої статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

 

Порядок подання запитів на публічну інформацію

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень. Надання публічної інформації здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

 

Розпорядженням Вижницької райдержадміністрації від 08.07.2013р. №162 «Про удосконалення заходів щодо забезпечення доступу до публічної інформації   районної державної адміністрації» в районній державній адміністрації визначено структурний підрозділ, відповідальний за організацію в установленому порядку доступу до публічної інформації, та розроблено "Порядок складення та подання запитів на інформацію".

 

Функції із забезпечення доступу запитувачів до інформації в районній державній адміністрації покладено на сектор внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації.

 

У секторі обладнано місце для роботи із запитами на публічну інформацію. Запити на інформацію можна подати щоденно, з понеділка по п’ятницю з 9.00 по 18.00 (з 13.00 по 14.00 – обідня перерва). Термін опрацювання запиту на інформацію – 5 робочих днів, у разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів.

 

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

 

1) прізвище, ім'я, по батькові (для юридичної особи, об'єднання громадян без статусу юридичної особи - найменування) запитувача;

 

2) поштову адресу, адресу електронної пошти або номер засобу зв'язку (якщо такий є);

 

3) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

 

4) підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

 

Форма для подання інформаційного запиту у письмовому виді (зразок)

 

Для оформлення інформаційного запиту:

 

усно: телефон (03730) 2-11-31

 

поштою: 59200, м. Вижниця, вул. Українська, 88а, відділ внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації (на конверті вказувати "Публічна інформація");

 

особисто: м. Вижниця, вул. Українська, 88а, відділ внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації (Каб. №33)

 

факс: (03730) 2-12-46

 

електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Георгій Галиць: На Буковині треба розширювати мережу соціальних закладів для матері і дитини

avadsc 0319 0   Перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць сьогодні, 8 липня, на щотижневій апаратній нараді наголосив, що соціальна підтримка материнства та дитинства знаходиться на контролі крайової влади та особисто її керівника - Михайла Папієва.