18 липня 2013

Обговорено проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ»

komisia zaborgovanist   Сьогодні, 18 липня, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Рощибак провів нараду з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг, начальником районного відділення поштового зв’язку, де було обговорено проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ».

Президент підписав доручення щодо прискорення реалізації соціальних ініціатив

 prezudent 29.03.13  

Президент України Віктор Янукович підписав доручення Уряду щодо прискорення виконання соціальних ініціатив «Діти - майбутнє України», пріоритетних завдань модернізації медичної сфери, а також підвищення ефективності реалізації соціально значущих проектів у регіонах України.

Шановні підприємці – платники єдиного внеску

pensiinui pidpruemsi   Пенсійний фонд України у Вижницькому районі повідомляє, що   22 липня 2013 року закінчується граничний термін сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за 2 квартал 2013 року приватними підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування.

Вижниччина вітала гостей з Угорщини

 ugorci  

За повідомленням відділу культури райдержадміністрації, 14 липня, в рамках святкування ХХIV Міжнародного фольклорного фестивалю «Буковинські зустрічі» в місті Чернівці на Вижниччину завітали гості з Угорщини.

Надання населенню Вижницького району субсидій за січень–червень 2013 року

sybsudii 2   

У січні–червні п.р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначені 6858 сім’ям області (94,4% від тих, які за ними звернулися) на загальну суму 321,8 тис.грн. У Вижницькому районі субсидії були призначені 373 сім’ям (96,4% від тих, які за ними звернулися) на суму 30,9 тис.грн.

Суворе дотримання всіх протипожежних заходів – запорука безпечного жнивування і надійного зберігання зібраного урожаю

hlib   

Вижницький районний відділ Управління державної служби надзвичайних ситуацій нагадує правила з недопущення пожеж під час жнив. Так, насамперед, під час підготовки до жнив треба організувати цілодобову охорону масивів пшениці, ячменю, жита тощо.