19 липня 2013

Розпорядження від 18.07.2013р. №173

«Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян у Вижницькій районній державній адміністрації»

Завантажити

 

Розпорядження від 18.07.2013р. №172

«Про створення комісії з розслідування нещасного випадку невиробничого характеру, який стався із працівником райдержадміністрації»

Завантажити

 

Розпорядження від 17.07.2013р. №171

«Про Порядок розподілу додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів»

Завантажити

 

У районі розпочато підготовку до 22-ї річниці Незалежності України

DSC 4202   Під керівництвом заступника голови-начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяни Тирон відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення у районі 22-ї річниці незалежності України.

Президент підписав закон щодо збільшення розміру виплат державної допомоги на дітей-інвалідів

prezudent 2   

Президент України Віктор Янукович підписав один із «пакету» законів, спрямованих на реалізацію нових соціальних ініціатив «Діти - майбутнє України» щодо збільшення розміру виплат державної допомоги на дітей-інвалідів.

На засіданні колегії районної ради обговорено ряд актуальних питань

sesia   

Сьогодні, 19 липня, відбулося засідання колегії районної ради під керівництвом заступника голови районної ради Миколи Гайдука. Участь у засіданні взяли: голова райдержадміністрації Василь Ткачук, заступники голови райдержадміністрації, керівники установ, організацій, служб району.

Рятувальники вживають заходів щодо недопущення загибелі людей на воді

kryg   

Працівники Вижницького районного відділу Управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області, з метою запобігання загибелі людей на воді проводять рейдові перевірки місць масового відпочинку людей на воді, водних об’єктах, базах – стоянок маломірних плавзасобів, пляжах, розважальних, оздоровчих і лікувальних закладів біля води у тому числі і дитячих щодо відповідності їх обладнання рятувальними засобами та організації чергування на рятувальних постах.