29 липня 2013

У стаціонарних таборах району фахівці з соціальної роботи провели бесіди на тему здорового способу життя

trening 3   За повідомленням районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, в оздоровчих таборах «Черемош», «Юність», «Зелені пагорби» було проведено бесіди з елементами тренінгу на тему: «Здоровий спосіб життя»

Аграрії краю планують завершити збирання збіжжя до 5 серпня

dsc 0039   Сьогодні, 29 липня, під час селекторної прес-конференції директор департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Микола Олексюк поінформував журналістів краю про хід жнивної кампанії в регіоні.

Для Вижницької школи хореографії виділять нові приміщення

 internat  

Голова районної державної адміністрації Василь Ткачук з робочим візитом відвідав Вижницьку школу-інтернат імені Назарія Яремчука, де зустрівся з директором школи Ігорем Погурським та директором Вижницької школи хореографії Геннадієм Звягінцевим. Найближчим часом там планується здійснити реконструкцію декількох приміщень під класи хореографії Вижницької школи хореографії.  

Михайло Папієв впевнений, що із відкриттям кар’єру в Іспасі значно пожвавиться розвиток будівничої галузі в області

 mg 1596   Голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв на сьогоднішній апаратній нараді за участі керівників структурних підрозділів і відомств регіональних органів виконавчої влади повідомив, що відкриття минулого тижня у с.Іспас кар’єру з добування й переробки гравійно-піщаної суміші матиме цілий ряд позитивних наслідків для регіону.