31 липня 2013

31 липня 2013

Розпорядження від 29.07.2013р. №178

«Про районну комісію перевірок суб’єктів господарювання (фізичних та юридичних осіб), які здійснюють діяльність з приготування та реалізації продуктів харчування з використанням балонів зрідженого газу»

Завантажити

Станом на кінець липня банківські установи надали 13 іпотечних кредитів громадянам на придбання житла

kvartiri i klyuchi   

Сьогодні, 31 липня, під час гарячої лінії «Запитай у влади», заступник начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації Ольга Басараб дала роз’яснення щодо реалізації програми «Здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов».

Соціальні ініціативи Президента України в дії

iniciatuvu   

З 1 липня набули чинності зміни до пенсійного законодавства, які за своєю суттю є першим кроком з удосконалення пенсійної системи. Для мільйонів пенсіонерів змінено порядок щорічного перерахунку пенсій. Відповідно до чинного законодавства, перерахунок раніше призначених пенсій відбувається внаслідок перегляду прожиткового мінімуму (цього річ – двічі) та 1 березня. Тепер встановлена чітка процедура – пенсії у березні однозначно збільшуватимуться кожного року.

Для головних розпорядників коштів та бухгалтерів проведено семінар-нараду з питань запровадження програмно-цільового методу формування та виконання місцевих бюджетів

narada biudget   

Перший заступник голови райдержадміністрації Микола Рощибак провів семінар-нараду з питань запровадження програмно-цільового методу формування та виконання місцевих бюджетів, за участю заступника начальника управління фінансів соціальної сфери та органів влади – начальника відділу фінансів соціальної сфери Ігоря Пісецького, 

У Вижницькому районі запроваджено премію імені Темістокля Вірсти

Virsta 2   У Вижницькому районі запроваджено щорічну премію імені Темістокля Вірсти. Дане рішення було прийнято на засіданні вісімнадцятої сесії районної ради VI скликання. Премія присуджується щорічно на конкурсній основі за творчі досягнення у попередньому році переможцям конкурсів, фестивалів, виставок з числа учнівської, студентської молоді та працівників навчальних закладів, установ, організацій, закладів культури, творчих спілок, асоціацій, які діють у галузі культури району.

Михайло Папієв наполягає на якіснішому та ефективнішому виконанні державних програм із забезпечення буковинців доступним житлом

 gutlo 2  

Голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв сьогодні, 31 липня, на засіданні колегії зауважив, що профільним структурним підрозділам виконавчої влади краю варто посилити роботу з виконання завдань та доручень Президента України щодо забезпечення буковинців доступним житлом.