липня 2013

31 липня 2013

Розпорядження від 29.07.2013р. №178

«Про районну комісію перевірок суб’єктів господарювання (фізичних та юридичних осіб), які здійснюють діяльність з приготування та реалізації продуктів харчування з використанням балонів зрідженого газу»

Завантажити

Станом на кінець липня банківські установи надали 13 іпотечних кредитів громадянам на придбання житла

kvartiri i klyuchi   

Сьогодні, 31 липня, під час гарячої лінії «Запитай у влади», заступник начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації Ольга Басараб дала роз’яснення щодо реалізації програми «Здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов».

Соціальні ініціативи Президента України в дії

iniciatuvu   

З 1 липня набули чинності зміни до пенсійного законодавства, які за своєю суттю є першим кроком з удосконалення пенсійної системи. Для мільйонів пенсіонерів змінено порядок щорічного перерахунку пенсій. Відповідно до чинного законодавства, перерахунок раніше призначених пенсій відбувається внаслідок перегляду прожиткового мінімуму (цього річ – двічі) та 1 березня. Тепер встановлена чітка процедура – пенсії у березні однозначно збільшуватимуться кожного року.

Для головних розпорядників коштів та бухгалтерів проведено семінар-нараду з питань запровадження програмно-цільового методу формування та виконання місцевих бюджетів

narada biudget   

Перший заступник голови райдержадміністрації Микола Рощибак провів семінар-нараду з питань запровадження програмно-цільового методу формування та виконання місцевих бюджетів, за участю заступника начальника управління фінансів соціальної сфери та органів влади – начальника відділу фінансів соціальної сфери Ігоря Пісецького, 

У Вижницькому районі запроваджено премію імені Темістокля Вірсти

Virsta 2   У Вижницькому районі запроваджено щорічну премію імені Темістокля Вірсти. Дане рішення було прийнято на засіданні вісімнадцятої сесії районної ради VI скликання. Премія присуджується щорічно на конкурсній основі за творчі досягнення у попередньому році переможцям конкурсів, фестивалів, виставок з числа учнівської, студентської молоді та працівників навчальних закладів, установ, організацій, закладів культури, творчих спілок, асоціацій, які діють у галузі культури району.

Михайло Папієв наполягає на якіснішому та ефективнішому виконанні державних програм із забезпечення буковинців доступним житлом

 gutlo 2  

Голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв сьогодні, 31 липня, на засіданні колегії зауважив, що профільним структурним підрозділам виконавчої влади краю варто посилити роботу з виконання завдань та доручень Президента України щодо забезпечення буковинців доступним житлом.

30 липня 2013

Обговорено будівництво нових туристичних об’єктів на території Національно-природного парку «Вижницький»

NPP   

Голова райдержадміністрації Василь Ткачук провів виїзну нараду з питань будівництва туристичних об’єктів на території Національно-природного парку «Вижницький». В нараді взяли участь: начальник відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту населення, працівники Національно-природного парку «Вижницький».

У районі тривають виплати дотацій за утримання молодняку ВРХ

dotacii   За повідомленням управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, у Вижницькому районі виплачено близько 300 тисяч гривень дотації за утримання молодняку великої рогатої худоби. Відповідно до Соціальних ініціатив Президента України та на виконання постанови Кабінету Міністрів в усіх населених пунктах району триває робота по нарахуванню особистим господарствам населення державної дотації за утримання молодняку.

29 липня 2013

У стаціонарних таборах району фахівці з соціальної роботи провели бесіди на тему здорового способу життя

trening 3   За повідомленням районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, в оздоровчих таборах «Черемош», «Юність», «Зелені пагорби» було проведено бесіди з елементами тренінгу на тему: «Здоровий спосіб життя»

Аграрії краю планують завершити збирання збіжжя до 5 серпня

dsc 0039   Сьогодні, 29 липня, під час селекторної прес-конференції директор департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Микола Олексюк поінформував журналістів краю про хід жнивної кампанії в регіоні.