серпня 2013

30 серпня 2013

Привітання голови Вижницької районної державної адміністрації Василя Ткачука з Днем знань

vitannia 1 veresnia   

Перше вересня – це особливе свято.

У цей день хочеться теплими словами привітати педагогів району, учнів, батьків, всім, хто має безпосереднє відношення до освіти.

Привітання голови Вижницької районної державної адміністрації Василя Ткачука з Днем підприємця

vitannia 01.09.13 

Шановні підприємці!

 

Вітаю Вас з Днем підприємця!

Ваша діяльність відіграє велику роль у розвитку економіки району. Не можна не відзначити особливого внеску того сектору, який Ви представляєте.

 

Віктор Янукович: Всі наші дії спрямовані на зростання добробуту людей та держави

28620   

Україна завжди відстоюватиме власні національні інтереси, наголошує Президент Віктор Янукович.

Заклади освіти району готові до початку нового навчального року

30.08.2013   

Заклади освіти Вижниччини готові до початку нового навчального року, - зазначила Тетяна Тирон на серпневій конференції педагогічних працівників.

У ході підготовки до нового навчального року комісія у складі працівників відділу освіти, молоді та спорту, голови райкому профспілки працівників освіти і науки Ярослава Борсука, головного санітарного лікаря СЕС Миколи Мишковського,  

На Вижниччині проведено щорічну конференцію педагогічних працівників

konferencia   

Сьогодні, 30 серпня, у Вижницькому будинку народної творчості та дозвілля відбулася щорічна конференція педагогічних працівників. Участь у роботі конференції взяли: керівництво районної державної адміністрації та районної ради, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Любов Тарангул,  

29 серпня 2013

Відбулося освячення чоловічого монастиря у селі Іспаський Майдан

monastur   

Сьогодні, 29 серпня, близько тисячі мешканців Вижниччини, Путильщини та гостей з інших районів стали учасниками урочистого відкриття чоловічого монастиря Святого Серафима Саровського у Іспаському Майдані. В освяченні монастиря взяв участь митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій.

28 серпня 2013

Створення додаткових місць у дошкільних навчальних закладах – одне з пріоритетних завдань районної влади

dnz 28   

Сьогодні, 28 серпня, на апаратній нараді при першому заступнику голови районної державної адміністрації Миколі Рощибаку проаналізовано стан охоплення дітей району дошкільною освітою.

27 серпня 2013

Роз’яснено зміни до законодавства України у галузі аквакультури

stavku 

Сьогодні, 27серпня, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Івана Федорощака відбулася нарада з орендарями водних об’єктів, головами місцевих рад, представниками обласних та районних служб, що відповідають за дотриманням Закону України «Про аквакультуру».

 

Георгій Галиць нагадав, що до 1 вересня усі навчальні заклади Буковини на 100% мають бути готовими до нового навчального року

27.08.2013   Перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць сьогодні, 27 серпня, на апаратній нараді доручив департаменту освіти і науки, молоді і спорту остаточно перевірити стан готовності усіх навчальних закладів Буковини до нового навчального року.

На семінарі з підприємцями району обговорено ряд важливих питань

seminar pidpr   

Сьогодні, 27 серпня, з ініціативи Чернівецького міського Центру захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу відбувся семінар з підприємцями району, за участю голови районної державної адміністрації Василя Ткачука.