04 вересня 2013

З початку року до фахівців «мобільного соціального офісу» надійшло 107 звернень

ofis   

У Вижницькому районі працює мобільний соціальний офіс. До складу якого входять представники управління соціального захисту населення, центру зайнятості, управління Пенсійного фонду й районного центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді.

Проведення в районі Всеукраїнського рейду «Урок» попереджає дитячу бездоглядність

1 veresnya   

Традиційно, на початку нового навчального року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок». За словами начальника служби у справах дітей Лідії Мельничук даний захід проводиться на виконання завдань і доручень Президента України та передбачає виявлення тих дітей, які 2 вересня цього року без поважних причин не з’явилися на заняття у загальноосвітні навчальні заклади.

Буковина може слугувати прикладом євроінтеграційних кроків України на регіональному рівні, і євроінтеграція стимулює розвиток області, - Михайло Папієв

evro   

У контексті інтерв’ю Президента України Віктора Януковича провідним українським телеканалам, зокрема, щодо зовнішньої політики держави, голова облдержадміністрації Михайло Папієв розповів про регіональну складову євроінтеграційних перспективУкраїни:

У районі тривають роботи щодо збору пізніх зернових та розпочато підготовку до посіву озимих культур

obizd   Сьогодні, 4 вересня, заступник голови райдержадміністрації Іван Федорощак спільно з спеціалістами управління агропромислового розвитку райдержадміністрації здійснили об’їзд агроформувань району з питань збирання врожаю пізніх сільськогосподарських культур та посіву озимих зернових під урожай 2014 року.

У буковинських лісів повинен бути один господар, вважає Михайло Папієв

era fm   Сьогодні, 4 вересня, у програмі прямого ефіру «Регіональний коментар» радіостанції «Радіо-Ера» голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв вів мову про використання на Буковині лісових ресурсів, у тому числі вирубки дерев. «Необхідно чітко визначитися з основними цінностями, пріоритетами.

Вітчизняна економіка встояла під тиском світової економічної кризи, вважає Валерій Євдокименко

ekonomika   

Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю українським телеканалам зробив важливі акценти у внутрішній і зовнішній політиці держави у нинішніх умовах, зокрема щодо протистояння України світовій економічній кризі. Аргументи Глави держави коментує доктор наук, професор, відомий український економіст і експерт, Валерій Євдокименко.