09 вересня 2013

На Буковині у 36 дитячо-юнацьких спортивних школах 40 видами спорту займається майже 15 тисяч дітей

diti tabir3   Сьогодні, 9 вересня, на селекторній прес-конференції заступник начальника управління фізичної культури і спорту департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Богдан Вітовський розповів про залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом та популяризацію здорового способу життя у контексті реалізації соціальних ініціатив Глави держави «Діти-майбутнє України».

Про проведення ремонтних робіт на дорогах загального користування та комунальної власності йшлося на нараді при першому заступнику голови райдержадміністрації Миколі Рощибаку

remont dorig   

Сьогодні, 9 вересня, при першому заступнику голови райдержадміністрації Миколі Рощибаку відбулася нарада з питань проведення ремонтних робіт на дорогах загального користування та комунальної власності, за участю: спеціалістів відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, дорожньої служби району.

Михайло Папієв акцентує увагу на необхідності створити в регіоні належну інфраструктуру для занять фізичною культурою та спортом і популяризувати здоровий спосіб життя

09-01   Голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв сьогодні, 9 вересня, на щотижневій апаратній нараді наголосив, що нові соціальні ініціативи Глави держави «Діти – майбутнє України» мають реалізовуватись в регіоні на всіх рівнях професійно та якісно, і це повинні відчути і школярі, і їх батьки.

Два гран—прі «ХХІ Міжнародного гуцульського фестивалю» здобули аматори Вижниччини (ФОТОРЕПОРТАЖ)

08-03   

Делегація Вижницького району повернулася з ХХІ Міжнародного Гуцульського фестивалю, який відбувся в селищі Путила Чернівецької області. Творчу делегацію Вижницького району очолювали: заступник голови-начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Тетяна Тирон, заступник голови районної ради Микола Гайдук, голова районного товариства «Гуцульщина» Василь Марчук та начальник відділу культури Наталія Додяк.

Фахівці з соціальної роботи центру провели акцію «Чистий дім»

iniciatuvu prezudenta   

За ініціативою районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді райдержадміністрації, впродовж липня-серпня у населених пунктах району проводилася акція «Чистий будинок». Фахівці з соціальної роботи центру, за сприяння меценатів допомагали покращити житлово-побутові умови сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Україна не повинна протиставляти європейську інтеграцію і співпрацю з євразійським співтовариством - Глава держави

prezudent 2   

Україна не повинна протиставляти співпрацю на європейському напрямі і відносини з євразійським співтовариством, зазначає Президент Віктор Янукович.